Apartamenty i Pokoje DIMAN - RehRoz Pokoje na Mazurach

O nas

Wypoczynek nad mazurskimi jeziorami

RehRoz - Pokoje na Mazurach

Zapraszamy na wyjątkowy wypoczynek w samym sercu Mazur! Malowniczo położone jeziora, nieskalana zieloność lasów, urokliwe zakątki dzikiej przyrody to wymarzona sceneria dla wypoczynku o każdej porze roku. Tutaj spełniają się marzenia o wspaniałych, letnich przygodach, niezwykłych wspomnieniach wspólnych chwil przeżytych z bliskimi i przyjaciółmi. Mrągowska okolica gwarantuje bogatą ofertę wypoczynku aktywnego i biernego.

Nasze pokoje na Mazurach oferują komfortowy odpoczynek w asyście niezwykłego mrągowskiego pejzażu. Nowocześnie urządzone pokoje i apartament zostały przygotowane z pełną dbałością o komfort naszych Gości. Znajdują się tu w pełni wyposażone lokale, które gwarantują zarówno intymność, jak również możliwość uczestniczenia w kulturalnym życiu miasta, co zapewnia doskonała lokalizacja naszych pokoi na Mazurach.

Nasze mazurskie apartamenty to obietnica spokoju i radości z odpoczynku w pobliżu największych atutów Mrągowa: rozlicznych jezior, lasów, ścieżek rowerowych, pieszych, obiektów sportowych, ale także lokali usługowych. Warto podkreślić, iż teren wokół naszych apartamentów został tak zaprojektowany, by nasi Goście mogli korzystać z wieczornych chwil relaksu przy grillu.

Mazurskiepokoje.pl - Pokoje na Mazurach

Oceny gości mówią wszystko

Pokoje na Mazurach - Jak nas oceniają goście

WYPOCZNIJ I PRZYWIEŹ WSPOMNIENIA

Co o nas mówią